VESTİYER MODELLERİ
Kayseri Vestiyer Modelleri
Kapıdan atılan ilk adımda büyüleyici ve hayranlık uyandırıcı bir etki oluşturmak, özenle seçilmiş veya tasarlanmış modern vestiyer / portmanto modelleriyle mümkündür. Dekorasyonda küçük ayrıntılarla evimizde çok şık ve estetik modellere yer verebiliriz. Eve girdiğimizde karşımıza çıkan ilk dekorasyon ürünlerinden biri vestiyer / portmanto olduğu için evimizin geri kalan bölümleri adına fikir sahibi olmamızı sağlar.

Evin girişinde, hol ve antrelerde bulunan vestiyer / portmantolar; alanın genişliğine, kullanılabilirliğine ve tamamlayıcı özelliklerine göre farklı model ve tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Vestiyer / Portmanto seçimini yaparken öncelikle evimizin ihtiyacına ve portmantoyu hangi amaç doğrultusunda kullanacağımıza karar vermeliyiz. Bu doğrultuda kapıdan girilen bölgenin alanı, misafir ağırlama sıklığımız, evde yaşayan mevcut kişi sayısı ve tercih edeceğimiz ekstra özellikler büyük önem taşıyor.

Modern Vestiyer / Portmanto Modelleri Seçiminde Dikkat edilecek hususlar;

Portmantonun kullanılacağı alan dar ise kapaksız, sadece askı özelliği olan portmantolar tercih edilebilir. Çünkü kapağı açmak için geniş ve engelsiz bir alana ihtiyaç duyulacaktır.

Yeterli alan olmamasına rağmen görsel açıdan rahatsızlık verici bir izlenim yaratmak istemiyorsanız kapaklı modeller yerine sürgülü portmanto modellerini de tercih edebilirsiniz. Aynalı tasarımlarda portmantoyu olabildiğince kapının karşısında kalacak şekilde konumlandırmaya çalışmalıyız. Ayrıca aksesuar özelliği taşıyan aynalar, evin daha ferah olmasını sağlar ve tasarım anlamında eve özgür bir zenginlik sunar.


Kayseri Vestiyer Modelleri