KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Hakkımızda:

Firmamız Tezgider Mobilya, 1998 yılından itibaren ahşap mobilya sektöründe görev alan ve mekana göre mobilya konseptine farklı bir bakış açışı getiren Hakan TEZGİDER tarafından kurulmuştur.

Hazır mobilya sektörünün, sınırlı seçenek kısıtlaması ile evine ve iş yerine mobilya beğenemeyen, kalitesinden memnun kalmayıp daha kaliteli ürün arayışı içine girenlerin uğrak noktası haline gelen Tezgider Mobilya, ihtiyaç duyulan her ortama değişik renk, kalite ve malzeme seçeneği ile mobilya sunmaktadır.

Bunun paralelinde, ev ve iş yerlerinin mobilya ihtiyacını, mevcut alanlarının büyüklüğüne göre değerlendirme yapıp, bütün alanları aktif şekilde kullanılacak şekilde projeler geliştirip, mekana göre mobilya üretiminde de sektör öncülüğünü yapmaktadır.

Birinci sınıf ham madde ve titiz işçilik ile yaptığı işlerde kaliteyi yakalayan Tezgider Mobilya, müşterilerden aldığı destek ile çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Vizyonumuz:

Kaliteli, standart ve özgün ahşap mobilyalar üreterek, Türkiye kökenli bir dünya markası haline gelmek. Kalite çizgisinden, tasarım özgürlüğüne fark yaratan, Tezgider Mobilya markasını tüm dünyada ismiyle aranılan bir noktaya getirmek.

Misyonumuz:

- Üretimden, montaja mobilya üretiminin tüm aşamalarında üstün iş ahlakına uymak ve dürüst çalışma ilkelerini harfiyen uygulamak.

- Faaliyet gösterdiğimiz her alanda,en iyi olmak için yüksek bir motivasyonla, ürün ve hizmetten taviz vermeden,çalışarak el birliğiyle başarıya ulaşmak.

- Profesyonellikle huzurlu bir iş ortamını birleştirerek, takım ruhuyla çalışmak ve idealleri yakalamak için her gün bir adım daha atmak.